Верифікований профіль
6
Років досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 тижні тому

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Comfort
    42 500 $
    1 012 $/м²

    Івана Кожедуба вул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Continent Ray
    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж комерційного приміщення в новому домі, Континент Рей, місто Буча. Дом введено в експлуатацію, всі комунікації запущено, люди активно роблять ремонти і заселяються. Загальна площа 42м, заведена вода та електрика. Перспективна локація, поряд багато новобудов, інфраструктура активно розвивається. Гарний заїзд, та зона парковки. Підійде під магазин, салон, шоу-рум, і багато інших варіантів бізнесу. Телефонуйте по будь-яких питаннях, та для перегляду наживо. Пропозиція без комісії для покупця.
    Рієлтор
  • Comfort
    48 000 $
    686 $/м²

    Мрії вул. (Пушкінська), 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    2 міс. тому
    Продам комерційну нерухомість в місті Буча, район жк Річ Таун. Окрема вхідна група, не глибокий цоколь, теплий та сухий. Розташовано у 6ти поверховому будинку, поруч приватний сектор, жк Річ Таун та парк з дитячим та спортивним майданчиком. Зі входу облаштовано під невеличке кафе (можна також використовувати як ресепшен), маленька кімната, сольова кімната, велика кімната з дзеркалами та с/у. Ремонт гарний та стильний, меблі частково включені у вартість, опалення -тепла підлога, та керамічні обігрівачі. Гарна вентиляція, немає шуму за вікнами. Ідеально для дитячих гуртків, та рекреаційних центрів. Раніше використовували як цент фізичної та психологічної допомоги жінкам.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.